قیمت لحظه ای کاردانو

کاردانوارزدیجیتال آدا کاردانو(ADA)

 

LOW

HIGH

CHANGE

PRICEe

SYMBOL

0
0
0
0
ADAUSD

 

 
 

درباره ارز کاردانو (آدا)

کاردانو آدا Cardano (ADA) یک پلتفرم غیرمتمرکز اثبات سهام (PoS) بلاک چین است که در سال 2017 تأسیس شد. درباره کاردانو بهتر است بدانید که کاردانو یکی از بزرگترین شبکه های بلاک چین است که با موفقیت مکانیزم اجماع PoS را پیاده سازی کرده است که نسبت به اثبات کار از نظر قدرت کارآمدتر است. شبکه های بلاک چین کاردانو Cardano از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می کند و رمز ارز دیجیتال بومی آن، ارز آدا ADA، به کاربران اجازه می دهد تا در عملیات شبکه شرکت کنند. 

هدف اصلی کاردانو

هدف اصلی کاردانو Cardano تسهیل تراکنش‌ها با ارز دیجیتال بومی خود، ADA آدا و توانمندسازی توسعه‌دهندگان برای ساخت برنامه‌های کاربردی در شبکه مقیاس‌پذیر و پایدار آن است. 

بلاک چین کاردانو به دو لایه تقسیم می شود: 

  • لایه تسویه کاردانو (CSL) تمامی تراکنش های آدا ADA را تسهیل و ثبت می کند. 
  • لایه محاسباتی کاردانو (CCL) حاوی منطق قرارداد هوشمند است که قوانین و شرایط هر تراکنش را تعیین می کند. 

کاردانو Cardano از آنچه به نام Ouroboros شناخته می‌شود، یک الگوریتم PoS استفاده می‌کند که بلوک‌ها را ایجاد می‌کند و تراکنش‌ها را در زنجیره بلوکی تأیید می‌کند. این شبکه به دوره‌ها و اسلات‌ها تقسیم می‌شود، جایی که دوره‌ها بازه‌های زمانی فراگیر را نشان می‌دهند و اسلات‌ها بازه‌های ۲۰ ثانیه‌ای را نشان می‌دهند.

در هر شکاف، یک رهبر به طور تصادفی انتخاب می شود تا بلوک بعدی را به زنجیره بلوک اضافه کند و پس از آن، رهبر اسلات بعدی انتخاب می شود.

خرید ارز دیجیتال کاردانو

خرید رمزارز آدا از صرافی های معتبر و همچنین کارگزاری فارکسر امکانپذیر است. شما برای خرید آدا کاردانو می توانید افتتاح حساب نمایید و به معامله کاردانو بپردازید. بعد از احراز هویت، وارد بازار شوید و با قیمت لحظه ی کاردانو و هماهنگ با بازارهای مالی جهانی معامله کنید. 

آینده کاردانو

رشد کاردانو در سال های اخیر قابل توجه بوده، و در رتبه ششم از نظر ارزش بازار است. به همین دلیل یک گزینه بالقوه برای سرمایه گذاری تبدیل شده است. پیش بینی قیمت کاردانو توسط تحلیل گران زیادی رو به بالا و رشد انتظار می رود. 

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}