چین لینک

لینکCHAIN LINK(LINK) لینک

LOW

HIGH

CHANGE

PRICE

SYMBOL

0
0
0
0
LINKUSD

 

 
 

ارز دیجیتال چین لینک چیست؟ 

واسطه ای بین قراردادهای هوشمند و داده های دنیای واقعی. ارز دیجیتال چین لینک چیست؟ ارزی است که با هدف ایجاد انگیزه در شبکه رایانه ای جهانی برای ارائه داده های واقعی معتبر به قراردادهای هوشمندی که در بلاک چین ها اجرا می شود، ایجاد شده است.

درباره شبکه چین لینک

شبکه چین لینک (LINK) با هدف ارائه ورودی و خروجی داده های ضد دستکاری برای قراردادهای هوشمند در هر زنجیره بلوکی است.

یک فرد می تواند با اتصال قراردادهای هوشمند خود به منابع داده های مختلف و API های شخص ثالث، داده های درون زنجیره ای و خارج از زنجیره را دریافت کند . همچنین می‌توان داده‌ها را برای احزاب خارج از بلاک چینی که استفاده می‌کند از طریق شبکه زنجیره‌ای ارسال کرد.

Meta Oracle Chain link اوراکل خدمات تجمیع داده و واکنش را ارائه می دهد که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا عملکردهای قراردادهای هوشمند خود را بهبود بخشند.

توکن چین لینک (LINK)

ارز چین لینک یک توکن ERC-677 است که به عنوان پرداخت تمام خدماتی که شبکه چین لینک ارائه می کند استفاده می شود. توکن های ارز دیجیتال لینک برای دارندگان قرارداد درخواست کننده ارز لینک برای پرداخت به اپراتورهای گره چین لینک برای کارشان استفاده می کنند. لینک بر روی اتریوم با استاندارد ERC20 برای توکن ها ساخته شده است. چین لینک را می توان در مقابل ارز فیات و سایر ارزهای دیجیتال خرید و فروش کرد. 

قیمت چین لینک

اپراتورهای گره و دارندگان چین لینک، باید لینک را با ارزدیجیتال چین لینک واریز کنند تا تعهد خود را به شبکه لینک نشان دهند و خدمات خوب را تشویق کنند. چین لینک با بیش از صد و پنجاه هزار شرکت معتبر همکاری دارد، و تعداد این شرکتها هر سال بیشتر می شود. در حال حاضر نهنگ ها وارد معاملات چین لینک نشده اند، و این امر باعث بالا رفتن ارزش این توکن شده و از نوسانات شدید قیمت لینک جلوگیری می کند. 

جمع بندی:

لینک یک شبکه غیر متمرکز گره ها و نودهاست که اطلاعات را از منبابع خارج از بلاک چین تا قراردادهای هوشمند درون بلاک چین فراهم می کند. شبکه لینک این کار را از طریق اوراکل انجام میدهد. لینک نام توکن ارز دیجیتال چین لینک است که برای پرداخت های شبکه استفاده شده و بر روی شبکه اتریوم ساخته شده است.

بر اساس داده های موجود، هنوز نهنگ ها وارد این پروژه چین لینک نشده و سرمایه گذاری نکرده اند، سرمایه گذاران با دارایی کم، دارندگان اکثر ارز چین لینک می باشند.

 

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}