قیمت ریپل

ریپلریپل (XRP) در کارگزاری فارکسر

 

LOW

HIGH

CHANGE

PRICE

SYMBOL

0
0
0
0
XRPUSD

 

 
 

ریپل (XRP) سریع و امن

یک شبکه و پروتکل پرداخت دیجیتال است که برای تسویه پرداخت ها، مبادله دارایی ها و انتقال سریع و امن پول استفاده می شود. 

درباره ریپل

ریپل که در ابتدا توسط جد مک کالب و کریس لارسن در سال 2012 با نام "OpenCoin" تأسیس شد، برای رهایی افراد از شبکه های مالی مانند بانک ها و کارت های اعتباری ایجاد شد. 

در واقع ریپل شرکتی در سانفرانسیسکو است که ارز دیجیتال ریپل را با هدف اینکه بتواند انتقال پول بین بانکی و بین المللی را ارزان تر، غیر متمرکزتر و سریع تر کند، ساخته است. امروزه بسیاری از بانکها و ارگان های مالی برای انتقال ارزهای خود از محصولات ریپل استفاده می کنند و با سرمایه گذاری و خرید ریپل ارز دیجیتال شما بر روی یکی از محصولات شرکت ریپل سرمایه گذاری می کنید. 

ارز دیجیتال ریپل رمزنگاری شده بومی ریپل، XRP، به بلاک چین اصلی معروف به «XRP Ledger» قدرت می‌دهد. بر خلاف سایر بلاک چین‌های ارزهای دیجیتال، فقط شرکت‌کنندگان از قبل تأیید شده می‌توانند به قدرت کمک کنند و تراکنش‌های موجود در XRP Ledger را تأیید کنند. در واقع رمز ارز ریپل معاملات سریع و ارزان را امکان پذیر می سازد و می خواهد همه معاملات بین المللی را در جهان تنظیم کند. XRP در واقع یکی از محصولات خاص ریپل می باشد. 

به خاطر داشته باشید که گره ها از حفظ تاریخچه تراکنش های XRP Ledger توکن به دست نمی آورند. هنگامی که این شرکت در ابتدا راه اندازی شد، تمام 100 میلیارد XRP قبلا ایجاد و بین افراد و شرکت ها توزیع شده بود. 

به جای کارمزد تراکنش، هر زمان که فرستنده تراکنشی را انجام دهد، دفتر کل XRP مقدار کمی از توکن ها را از کل عرضه کسر می کند.

قیمت ریپل

 نمودار قیمت ریپل را می‌توان به دو بخش تقسیم کرد. دوره ی قبل و بعد از سال 2017 که همراه با یک جهش بزرگ قیمتی بوده است و پس از آن در طی چند ماه قیمت ریپل کاهش چشمگیری را تجربه کرده است. از اصلی ترین عواملی که بر روی آینده قیمت ریپل تاثیر گذار است، محدود بودن میزان عرضه آن می‌باشد. قیمت لحظه ای ریپل را در نمودار فوق ملاحظه نمایید. قیمت ارز ریپل و معاملات ریپل را در نرم افزار معاملاتی فارکسر5 تجربه کنید.

خرید و معاملات ریپل

همین الان معاملات ریپل و قیمت لحظه ای ریپل، رمز ارز ریپل،  و فیوچرز ریپل با ضریب اهرمی و معاملات مستقیم ریپل با صرافی باینانس را آغاز کنید!

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}